bekleyin
  • 2000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargonuz bizden
  • İade ve değişim kargo ücreti tarafımızdan karşılanmamakta olup müşteriye aittir.
  • 30 gün iade garantisi
  • 0850 666 02 40 müşteri hizmetlerine hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

MoonSports Hakkında


MoonSports
Moonsports, farklı sektörlerdeki başarısını çok markalı perakende alanında da sürdürmek isteyen Hilmi Polat tarafından 2015 Yılında Bolu’da Kamer Mağazacılık Adı altında kurulmuştur. Çok markalı lider spor perakende zinciri olarak konumlanmayı hedefleyen Moonsports 5 yıl içerisinde 4 Büyük Mağaza ve 1500 m2 satış alanı ile sektörde hızlı adımlarla ilerlemektedir. Önümüzdeki yıllarda mağaza sayısını hızla arttırarak ülke geneline yayılmayı hedeflemektedir.
Bunlara ek olarak, www.moonsports.com.tr ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Teknolojik donanımıyla dikkat çeken moonsports.com.tr ,hızlı kargo, 30 gün içinde iade ve değişim, özel fırsatlar ve sorunsuz müşteri memnuniyeti ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sağlamaktadır.
Moonsports, dünyaca ünlü spor markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Moonsports markasıyla da dikkat çekmektedir.
Moonsports Nike, Adidas, Puma, Hummel, Skechers, Lee Cooper, Exuma, Asics, Lotto, Magic Locks, Grande, Buckhead, İgor, İsaora ve Nomadic Republic gibi dünyaca ünlü markaları aynı çatı altında ulaşma kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca Moonsports, dünyaca ünlü spor markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Moonsports markasıyla da dikkat çekmektedir. Özgün tasarım, ulaşılabilir fiyat ve daha çok spor mottosuyla hazırlanan koleksiyon, spor giyimi günlük hayatında tercih eden kişiler için de zengin seçeneklere sahiptir.
MoonSports
Yenilikçi ve özgün koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplayan Moonsports, sayısı hızla artan mağazalarına çok yakında Antalya Depo Avm’de yepyeni konseptiyle bir yenisini ekliyor...

GÜVENDE HİSSET

256 bit SSL ile güvenli alışveriş

KARGOYU DÜŞÜNME

2000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargonuz bizden

SORUN YOK

30 gün iade garantisi

YANINIZDAYIZ

0850 666 02 40 müşteri hizmetleri

GÜVENDE
HİSSET

256 bit SSL ile güvenli alışveriş

KARGOYU
DÜŞÜNME

2000 TL ve üzeri sepetlerde kargonuz bizden

KOLAYCA
İADE ET

30 gün iade garantisi

YANINIZ
DAYIZ

0850 666 02 40 müşteri hizmetleri

 
 

BİZİ TAKİP EDİN

 
 
©2024 MOONSPORTS Tüm haklar saklıdır.
iyzico ile Öde
iyzico ile Öde